نمایندگی کالپدا

نمایندگی کالپدا

نماینده رسمی کالپدا

ما بروزترین اطلاعات را به شما ارائه میدهیم.

شرکت کالپدا ایتالیا به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان الکتروپمپ و بوسترپمپ های آبرسانی و آتشنشانی در سطح جهان شناخته می شود. این شرکت با سابقه طولانی در زمینه سیستم های آبرسانی ، از مجموعه های نوآور در طراحی و تولید انواع الکتروپمپ ها در جهان بوده و با افزایش بهره وری در طراحی نهایی این تجهیزات ، در راستای اهداف جهانی کاهش مصرف انرژی و بهینه سازی ساختارهای تاسیسات مکانیکی از شرکت های پیشرو در این عرصه محسوب می شود.

از لحاظ کیفیت ، الکتروپمپ های ساخت کالپدا ایتالیا در گروه با کیفیت ترین ها در جهان قرار گرفته و موفق به کسب جوایز و تاییدیه های کیفیت بسیاری از مراکز معتبر اروپا و سازمان های کنترل کیفیت تحت نظارت اتحادیه اروپا را دارا می باشد.
شرکت صنایع الکتروپمپ رایان به عنوان نماینده رسمی و انحصاری کالپدا ایتالیا با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه تامین محصولات این برند معتبر در ایران ، پشتوانه ای قابل اطمینان را برای مشتریان و مصرف کنندگان محصولات کالپدا فراهم نموده است.
صنایع الکتروپمپ رایان از سال 1380 بر اساس انعقاد قراردادهایی با شرکت‌های معتبر ایتالیایی کالپدا، کوورکو، لوئیز؛ ایمرا و پی‌ام گستره محصولات قابل ارائه خود را به‌نحو مطلوبی افزایش داده است.
اعمال مدیریت کیفی بر مجموعه عوامل تولید سال‌ها است که در این شرکت نهادینه شده و اخذ نشان استاندارد از سازمان ملی استاندارد؛ اخذ گواهی از سامانه‌های نوین آبیاری معاونت آّب و خاک و گواهینامهISO9001-15000 از مؤسسه معتبر TUV مهر تاییدی بر این ادعا است.
رایان با تولید و تأمین صدها مدل انواع پمپ و الکتروپمپ در تأمین آب مورد نیاز کشاورزان، صنایع ساختمانی و معدنی، خطوط انتقال و تأمین فشار آب، سیستم‌های تهویه‌مطبوع و آتش‌نشانی نقش به سزایی را ایفا نموده و به‌کمک نمایندگان خود در سراسر کشور شبکه‌ای قدرتمند از فروش و خدمات پس از فروش را برای تأمین نیازهای مشتریان فراهم کرده است.

شرکت فارس بخاران به عنوان نماینده رسمی فروش شرکت صنایع الکتروپمپ رایان با بیش از 20 سال سابقه در این زمینه ، تامین کننده رسمی محصولات کالپدا ایتالیا در ایران می باشد .
برای مشاهده محصولات شرکت کالپدا به بخش محصولات و خدمات – الکتروپمپهای کالپدا مراجعه فرمایید.