الکترو پمپ های طبقاتی استیل سری MSV

الکترو پمپ های طبقاتی استیل سری MSV

الکتروپمپ های طبقاتی عمودی استنلس استیل سری MSV ساخت صنایع الکتروپمپ رایان

 

شرکت صنایع الکتروپمپ رایان ظرف سالیان گذشته و در راستای اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود همواره محصولات جدیدی را که از امتیاز طول عمر بالا و تناسب قیمت بهره مند می باشند را عرضه می دارد و یکی از جدیدترین محصولات تولیدی این شرکت که به تازگی وارد بازار فروش شده پمپ های MSV می باشد. کارکرد هیدرولیکی این پمپ همانند پمپ‌های طبقاتی می‌باشد ولی در روش کوپل با الکتروموتور تحول ویژه ای در آن روی داده است که این تحول کوپل از طریق فلنچ می‌باشد. به جهت کوپل مستقیم و عدم نیاز به شاسی، بدون لرزش بوده و برای نصب به فضای کمی احتیاج دارد.

 

ایده آل برای انتقال آبرسانی و انتقال آب آشامیدنی

الکتروپمپ های سری MSV رایان با داشتن بدنه استنلس استیل ، بهترین گزینه برای استفاده در سیستم آبرسانی ساختمانهای مسکونی ، اداری ، تجاری ، بیمارستانی و به طور کلی تمامی فضاهایی که آب آشامیدنی از طریق لوله کشی آب تامین می گردد ، می باشد. بدنه و پروانه استیل این نوع الکتروپمپ ها باعث جلوگیری از تغییر کیفیت و مزه آب شده و مطابق با مقررات ملی کشور و استاندارد NSF-ANSI-61 ، کیفیت آب را برای آشامیدن حفظ می نماید.

 

ایده آل برای بوسترپمپ های آبرسانی و آتشنشانی

باتوجه به اینکه طبقه و پروانه پمپ های MSV از جنس استنلس استیل میباشد ، در صورت عدم استفاده پمپ در زمان طولانی ، خطر گیرپاژ نمودن آن بسیار کم بوده و گزینه بسیار مناسبی برای بوسترپمپهای آتشنشانی میباشد و همچنین به خاطر عدم تولید زنگ آب بهترین گزینه برای بوسترهای پمپ آبرسانی است.

 

جلوگیری از لرزش بدون نیاز به شاسی و کوپلینگ

الکتروپمپ ‌های MSV از نوع طبقاتی و اتصال الکتروموتور و پمپ توسط فلنج میباشد. اتصال با فلنج باعث جلوگیری از لرزش شده و به این واسطه نیازی به شاسی و کوپلینگ جهت از بین بردن لرزش الکتروپمپ           نمی باشد. یاتاقان این الکتروپمپها متشکل از یک بلبرینگ میباشد که عملکرد مطلوبی را برای پمپ فراهم نموده است.

 

مسیر مکش و رانش

الکتروپمپ های MSV از قسمت پایین مکش دارند و مسیر رانش و مکش در این محصولات عمودی نرمال در یک راستا بوده و نسبت به هم زاویه 180 درجه دارند. امکان تغییر زاویه به 90 درجه نیز در هنگام سفارش برای این الکتروپمپ ها وجود دارد.

 

اجزا و جنس قطعات

این الکتروپمپ ها به سیل مکانیکی مجهز هستند و شافت، طبقه، پروانه، بوش بین پروانه و لوله محافظ پمپ از جنس استنلس استیل است.

 

نوع الکتروموتور

الکتروموتور این پمپ ها القایی دو قطبی و از مارک الکتروژن یا موتوژن می باشد.

 

موارد کاربرد

  • ایده آل برای پمپاژ مایعات تمیز ، بدون مواد ساینده ، غیرقابل انفجار و سیالاتی که برای قطعات استنلس استیل مضر نباشد
  • برای آب آشامیدنی
  • سیستم های گرمایش و سرمایش و سیرکولاسیون
  • پمپاژ پسماند
  • آبیاری و سیستم های آبیاری تحت فشار

 

شرایط استفاده

  • درجه حرارت سیال از 10- تا 80+ درجه سانتی گراد
  • دمای محیط تا 40 درجه سانتی گراد

 

گارانتی و خدمات پس از فروش

  • دارای یکسال گارانتی شرکت صنایع الکتروپمپ رایان
  • 10 سال خدمات پس از فروش شرکت صنایع الکتروپمپ رایان

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص انتخاب الکتروپمپ مناسب برای سیستم آبرسانی خود با ما تماس بگیرید.

برای مشاهده جزئیات  و مشخصات فنی هرکدام از الکتروپمپ های طبقاتی استنلس استیل سری MSV ساخت صنایع الکتروپمپ رایان به جدول زیر مراجعه فرمایید.

مدل الکتروپمپ MSV

سری M.S.V-108

سری M.S.V-117

سری M.S.V-130

سری M.S.V-146

سری M.S.V-160

سری M.S.V-177

سری M.S.V-195