الکترو پمپ های طبقاتی عمودی سری WKLV

الکترو پمپ های طبقاتی عمودی سری WKLV

الکتروپمپ های طبقاتی ایستاده سری WKLV و WKLV4 ساخت صنایع الکتروپمپ رایان


در بعضی از کاربری های ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری ، صنایع مختلف ، بیمارستان ها و … ، نیاز به فشار بالا به واسطه تعداد طبقات ساختمان ، زیربنای ساختمان ، ساختار صنعتی مربوطه و مواردی از این قبیل وجود دارد. از راه حل های اصلی برای افزایش فشار خروجی در الکتروپمپ ها ، ایجاد طبقات و در نتیجه افزایش فشار در خروجی آنها می باشد.


الکتروپمپ های طبقاتی ایستاده سریWKLV و WKLV4 رایان ، با استفاده از طبقات در ساختار خود ، فشار و دبی مورد نیاز مصرف کننده را تامین می نماید. کارکرد هیدرولیکی این الکتروپمپ ها همانند سری WKL می‌باشد ولی در روش کوپل با موتور و اجزاء و قطعات داخل پمپ تحول ویژه‌ای در آن روی داده است. ساختار پمپ به صورت عمودی و اتصال با الکتروموتور به وسیله فلنج می‌باشد. محور ورودی و خروجی آب در این گروه از الکتروپمپها ، هم راستا هستند.
یکی از مزیت های اصلی این سری در مقایسه با الکتروپمپ های طبقاتی افقی رایان سری WKL و WKL4 ، اشغال فضای کمتر برای نصب الکتروپمپ به واسطه ساختار عمودی آن می باشد.
این گروه از الکتروپمپ ها در سری های 32 ، 40 ، 50 ، 65 ، 80 ، 100 ، 125 و 150 و با تعداد طبقات متناسب با هد و دبی مورد نظر جهت قرارگیری نقطه عملکرد در محدوده BEP ( محدوده بهترین نقطه عملکرد پمپ ) انتخاب می شوند.


ایده آل برای سیستم های آبرسانی تحت فشار
الکتروپمپ های سری WKLV و WKLV4 رایان ، با داشتن توانایی ایجاد فشارهای بالا ، انتخابی مناسب برای ساختارهای نیازمند فشار بالا در خروجی های آب هستند. در مواردی مانند سیستم های آبیاری تحت فشار مزارع، تامین آب مخازن تحت فشار و بوسترپمپ های آبرسانی و آتشنشانی این گروه از الکتروپمپ ها بسیار پرکاربرد هستند.
مناسب برای آبهای تمیز
الکتروپمپ های سری WKLV و WKLV4 رایان ، برای پمپاژ مایعات تمیز و بدون مواد ساینده و سیالاتی که برای قطعات چدنی پمپ مضر نباشد مناسب است.


ویژگی های اصلی
ویژگی های مهم و بارز الکتروپمپ های سری WKLV و WKLV4 رایان ، عبارتند از :


• کوپل پمپ به موتور با فلنچ ; با این روش کوپل کردن ، نیاز به شاسی در نصب و هم راستا کردن کوپلینگ مرتفع گردیده و در نتیجه به سرویس های دوره ای جهت کنترل قطعات کوپلینگ و تعویض آن نیازی نمی باشد.


• وجود سیل مکانیکی ; مجهز بودن الکتروپمپ به سیل مکانیکی باعث عدم آبریزی در اطراف پمپ و در نتیجه کاهش اتلاف مصرف آب می گردد. علاوه بر این مورد ، باعث عملکرد الکتروپمپ بدون لرزش و با کمترین صدای ممکن می گردد.


اجزاء و جنس قطعات اصلی
• پروانه و طبقات الکتروپمپ از جنس چدن
• شافت از جنس استنلس استیل 316
• فلنچ های ورودی و خروجی از جنس چدن


نوع و بازه قدرت الکتروموتورها
الکتروموتورهای مورد استفاده در الکتروپمپ های سری WKLV و WKLV4 رایان از نوع القایی دو قطبی ( 2900 دور در دقیقه ) یا از نوع القایی چهار قطبی ( 1450 دور در دقیقه ) می باشد.
الکتروموتور از برند الکتروژن یا موتوژن می باشد .
توان الکتروموتورهای قابل نصب در این سری از الکتروپمپ های رایان از 0.25 کیلووات آغاز و تا 200 کیلووات قابل افزایش است.


موارد کاربرد
• پمپاژ آب آشامیدنی
• سیستم های گرمایش و سرمایش
• پمپاژ پسماندها
• سیستم های آبرسانی
• سیستم های آتش نشانی
• نصب در مجموعه بوسترپمپ
• آبیاری و سیستم های آبیاری تحت فشار
فشار و دبی قابل تامین
فشار قابل تامین الکتروپمپ های سری WKLV و WKLV4 رایان ، از 2 الی420 متر ستون آب متغیر است. ( برای موارد خاص ، امکان تامین فشار تا 500 متر ستون آب وجود دارد )
دبی قابل تامین این الکتروپمپ ها از 2 الی 200 مترمکعب در ساعت متغیر است.


شرایط استفاده
• دمای سیال بین 10- الی 90+ درجه سانتی گراد
• دمای محیط حداکثر 40 درجه سانتی گراد


گارانتی و خدمات پس از فروش
کلیه محصولات شرکت رایان دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص انتخاب الکتروپمپ مناسب برای سیستم آبرسانی خود با ما تماس بگیرید.
برای مشاهده جزئیات و مشخصات فنی هرکدام از الکتروپمپ های سری WKLV و WKLV4 ساخت صنایع الکتروپمپ رایان به جدول زیر مراجعه فرمایید.
با کلیک بر روی هرکدام از مدل ها ، می توانید به صفحه مشخصات فنی هرکدام از الکتروپمپها وارد شوید

مدل الکتروپمپ WKLV

سری WKLV-32

سری WKLV-40

سری WKLV 50

سری WKLV 65

سری WKLV 80

مدل الکتروپمپ WKLV4

سری WKLV4 32

سری WKLV4 40

سری WKLV4 50

سری WKLV4 65

سری WKLV4 80

سری WKLV4 100

سری WKLV4 125

سری WKLV4 150