نمایندگی رایان

نمایندگی رایان

نماینده رسمی رایان

ما بروزترین اطلاعات را به شما ارائه میدهیم.

شرکت صنایع الکتروپمپ رایان از سال ۱۳۶۲ فعالیت خود را با تولید انواع الکتروپمپ‌های شناور آغاز نموده است. این شرکت در جاده مخصوص کرج، در غربی‌ترین نقطه پایتخت و در با اهمیت‌ترین جاده در اقتصاد و صنعت کشور و در کنار بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین واحدهای صنعتی کشور مستقر می‌باشد و پس از گذشت ۴۰ سال با تولید و تأمین انواع پمپ و الکتروپمپ مفتخر است نیاز مصرف‌کنندگان را مطابق با به‌روزترین استانداردهای داخلی و بین‌المللی تأمین نماید.

روند بی‌توقف پیشرفت ، موتور محرک پمپ رایان است و امروز پس از ۴۰ سال فعالیّت در صنعت پمپ با به‌کارگیری فناوری‌های به‌روز و استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته؛ با اتکا بر خلاقیت و ابتکار مهندسین توانمند گستره محصولات خود را به الکتروپمپ های شناور؛ پمپ‌های فشار قوی؛ پمپ‌های سانتریفیوژ؛ الکتروپمپ های سیستم تهویه‌مطبوع؛ پمپ‌های تأمین فشار خانگی؛ بوس‌تر پمپ‌های آبرسانی و آتش نشانی ارتقا داده و با استفاده از بهترین مواد اولیه و مناسب‌ترین روش‌های تولید در ردیف برترین تولیدکنندگان الکتروپمپ در کشور قرار گرفته است.
صنایع الکتروپمپ رایان از سال 1380 بر اساس انعقاد قراردادهایی با شرکت‌های معتبر ایتالیایی کالپدا، کوورکو، لوئیز؛ ایمرا و پی‌ام گستره محصولات قابل ارائه خود را به‌نحو مطلوبی افزایش داده است.
اعمال مدیریت کیفی بر مجموعه عوامل تولید سال‌ها است که در این شرکت نهادینه شده و اخذ نشان استاندارد از سازمان ملی استاندارد؛ اخذ گواهی از سامانه‌های نوین آبیاری معاونت آّب و خاک و گواهینامهISO9001-15000 از مؤسسه معتبر TUV مهر تاییدی بر این ادعا است.
رایان با تولید و تأمین صدها مدل انواع پمپ و الکتروپمپ در تأمین آب مورد نیاز کشاورزان، صنایع ساختمانی و معدنی، خطوط انتقال و تأمین فشار آب، سیستم‌های تهویه‌مطبوع و آتش‌نشانی نقش به سزایی را ایفا نموده و به‌کمک نمایندگان خود در سراسر کشور شبکه‌ای قدرتمند از فروش و خدمات پس از فروش را برای تأمین نیازهای مشتریان فراهم کرده است.


شرکت فارس بخاران از سال 1385تا کنون به صورت رسمي به عنوان نماينده رسمي شرکت الکتروپمپ رايان فعاليت مي نمايد.
برای مشاهده محصولات شرکت صنایع الکتروپمپ رایان به بخش محصولات و خدمات – الکتروپمپهای رایان مراجعه فرمایید.