الکتروپمپ خطی سری NF , NF4

الکتروپمپ خطی سری NF , NF4

الکتروپمپ های سانتریفیوژ سری NF و NF4 ساخت صنایع الکتروپمپ رایان

یکی از پرمصرف‌ترین الکتروپمپ‌های مورد استفاده در سیرکولاسیون، آب آشامیدنی، سیستم‌های گرمایش و سرمایش، بوسترهای آتش نشانی، پمپاژ پسماند، آبیاری و سیستم آبیاری تحت فشار ، الکتروپمپ‌های سانتریفیوژ تک پروانه است که در صنعت پمپ سازی جهان با حرف N معرفی می شود.

الکتروپمپ های سری NF و NF4 ، از محصولات جدید شرکت رایان با هدف تامین نیازهای فوق طراحی و تولید شده است.

 اتصال پمپ و الکتروموتور با فلنچ

از ویژگی های منحصر به فرد این سری از الکتروپمپها ، اتصال موتور و پمپ با دو فلنچ می باشد. این نوع اتصال ، مشکل عدم هم محوری و لرزش در حین کار الکتروپمپ را مرتفع نموده و باعث تسهیل در روند نصب الکتروپمپ در موتورخانه یا پمپ خانه می گردد. همچنین این روش باعث عدم نیاز به شاسی کشی در محل نصب الکتروپمپها می شود. شاسی کشی غیر استاندارد برای نصب الکتروپمپ در موتورخانه ، یکی از عوامل اصلی خرابی الکتروپمپ در کشور ما می باشد که با حذف نیاز به این کار در الکتروپمپ های سری NF و NF4 رایان ، در کنار تسهیل روند نصب ، هزینه شاسی کشی از روند نصب الکتروپمپ حذف و از ایجاد استهلاک به واسطه نصب غیرصحیح الکتروپمپ بر روی شاسی جلوگیری به عمل می آید.

ایده آل برای سیستم های گرمایش و سرمایش

الکتروپمپ های سری NF و NF4 رایان ، برای سیکل های بسته که صرفا به غلبه بر افت فشار مسیر نیاز است ، گزینه ای ایده آل به شمار رفته و در ساختار سیستم گرمایش و سرمایش پایه آبی ساختمانها مانند سیستم گرمایش بر پایه دیگ آبگرم ، سیستم سرمایش بر پایه انواع چیلر و هواساز بسیار پرکاربرد می باشند.

اجزا و جنس قطعات اصلی

  • مجهز به سیل مکانیکی
  • شافت پمپ از جنس استنلس استیل
  • درجه حفاظت IP54 و IP55
  • محفظه مکش و رانش پمپ از جنس چدن ( قابل تولید با استنلس استیل در صورت نیاز )
[wpdm_package id='4273']