فشارشکن بخار مدل YPR-100 ساخت سامیانگ کره جنوبی

فشارشکن بخار مدل YPR-100 ساخت سامیانگ کره جنوبی

فشارشکن بخار مدل YPR-100 ساخت سامیانگ کره جنوبی

شیر فشارشکن سری YPR-100 ساخت شرکت سامیانگ کره جنوبی دارای استاندارد تولید

ASTM (American Society For Testing And Materials)  و استاندارد کیفیت سازمان تکنولوژی و استانداردها وزرات صنعت ، انرژی و بازرگانی جمهوری کره جنوبی را دارا می باشد.   این محصول با راندمان عملکرد بالا و قابل اعتماد مناسب برای کاربری های زیر می باشد :

  • خطوط بخار با مصارف صنعتی فشار بالا مانند پالایشگاهها ، نیروگاهها ، کارخانجات و صنایع بزرگ
  • خطوط بخار با دبی مصرفی بخار بالا مانند مگا بیمارستانها ( بیمارستانهای 1000 تخته ) و کاربری های مشابه

از ویژگی های برجسته این سری از فشارشکن های سامیانگ توانایی عملکرد دقیق و مستمر در فشار تنظیم شده در بازه فشار عمکلرد خود می باشد که باعث انتقال بخار با فشار مورد نیاز به مصرف کننده مربوطه شده و از افزایش یا کاهش فشار به واسطه عملکرد غیردقیق فشارشکن و آسیب به دستگاههای مصرف کننده که اغلب در فضاهای صنعتی از نظر اقتصادی و اهمیت در بستر خطوط انتقال بخار بسیار ارزشمند هستند، جلوگیری نموده و ضمن داشتن دوام بالا ، باعث تسهیل در نگهداری سایر قطعات کلیدی خطوط بخار می گردد.

هم چنین اتصالات فشارشکن دنده ای بخار مدل YPR-100 ، از جنس استنلس استیل بوده که باعث عمر طولانی دستگاه و جلوگیری از زنگ زدگی قطعات داخلی فشارشکن می گردد.  

از دیگر ویژگی های این مدل از فشارشکن های بخار سامیانگ ، می توان به فشار ورودی این شیرها اشاره کرد که توانایی ورود بخار تا فشار 20 بار و تقلیل فشار آن به 1 بار را دارا هستند .

شیرهای فشارشکن YPR-100 ، در سایزهای 1/2 الی 6 اینچ قابل ارائه می باشند.  

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شیرآلات صنعتی می توانید به فصل 13 کتاب مرجع کاربردی بویلرهای آب گرم و بخار صنعتی نوشته مهندس علی فاضل مدیر فنی شرکت فارس بخاران مراجعه فرمایید.

جهت مشاهده مشخصات فنی فشارشکن مدل YPR-100 سامیانگ کره جنوبی ، کاتالوگ را دانلود فرمایید.

پیشنهاد می شود جهت مشاهده نحوه عملکرد فشارشکن های بخار فیلم ساخته شده توسط شرکت فارس بخاران را ملاحظه فرمایید.