فشارشکن بخار مدل YPR-50 با اتصال دنده

فشارشکن بخار مدل YPR-50 با اتصال دنده

فشارشکن مدل YRP-50  سامیانگ کره جنوبی

شیر فشارشکن سری YPR-50 ساخت شرکت سامیانگ کره جنوبی دارای استاندارد تولید

ASTM (American Society For Testing And Materials)  و استاندارد کیفیت سازمان تکنولوژی و استانداردها وزرات صنعت ، انرژی و بازرگانی جمهوری کره جنوبی را دارا می باشد.   این محصول با راندمان عملکرد بالا و قابل اعتماد مناسب برای کاربری های زیر می باشد :

  • خطوط بخار با دبی مصرفی کم و متوسط مانند آزمایشگاهها و موتورخانه های کوچک
  • خطوط بخاری که دارای محدودیت فضا هستند ( به دلیل کوچک بودن حجم دستگاه در مقایسه با سایر فشارشکن ها برای فضاهای کم بسیار مناسب است . )
 

از مهم ترین ویژگی های این سری از فشارشکن های سامیانگ توانایی عملکرد دقیق و مستمر در فشار تنظیم شده در بازه فشار عمکلرد خود می باشد که باعث انتقال بخار با فشار مورد نیاز به مصرف کننده مربوطه شده و از افزایش یا کاهش فشار به واسطه عملکرد غیردقیق فشارشکن و آسیب به دستگاههای مصرف کننده که اغلب در فضاهای صنعتی از نظر اقتصادی و اهمیت در بستر تولید کارخانه بسیار ارزشمند هستند، جلوگیری نموده و ضمن داشتن دوام بالا ، باعث تسهیل در نگهداری سایر قطعات کلیدی خط های تولید وابسته به بخار می گردد.

هم چنین اتصالات فشارشکن دنده ای بخار مدل YPR-50 ، از جنس استنلس استیل بوده که باعث عمر طولانی دستگاه و جلوگیری از زنگ زدگی قطعات داخلی فشارشکن می گردد.  

شیرهای فشارشکن YPR-50 ، در سایزهای 1/2 ، 3/4 و 1 اینچ قابل ارائه می باشند.  

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شیرآلات صنعتی می توانید به فصل 13 کتاب مرجع کاربردی بویلرهای آب گرم و بخار صنعتی نوشته مهندس علی فاضل مدیر فنی شرکت فارس بخاران مراجعه فرمایید.

جهت مشاهده مشخصات فنی فشارشکن مدل YPR-50 سامیانگ کره جنوبی ، کاتالوگ را دانلود فرمایید.

پیشنهاد می شود جهت مشاهده نحوه عملکرد فشارشکن های بخار فیلم ساخته شده توسط شرکت فارس بخاران را ملاحظه فرمایید.