سپریتور YSS-100 سامیانگ کره جنوبی مخصوص بخار

سپریتور YSS-100 سامیانگ کره جنوبی مخصوص بخار

سپریتور YSS-100 سامیانگ کره جنوبی مخصوص بخار

در خطوط بخار صنعتی ، کیفیت بخار و میزان رطوبت موجود در بخار برای دستگاه های مصرف کننده عاملی بسیار مهم می باشد به نحوی که کیفیت کالای تولید شده در بسیاری از کارخانه های تولیدی که از بخار به عنوان سیال انتقال دهنده انرژی استفاده می شود ، تحت تاثیر کیفیت بخار تولید شده قرار می گیرد. همچنین وجود رطوبت در فشارهای بالا ، باعث آسیب رساندن به تجهیزات مصرف کننده بخار شده و از عمرمفید آنها می کاهد. در کنار ایجاد بخار با کیفیت بالا توسط دیگ بخار ، جداسازی رطوبت موجود در بخار در محل مصرف بخار حائز اهمیت بسیاری است زیرا بخار در مسیر انتقال بخشی از انرژی خود را از دست داده و کیفیت آن کاهش می یابد. برای حل این موضوع در محل مصرف بخار ، سپریتور بخار نصب می شود .

سپرتور مدل YSS-100 ساخت شرکت سامیانگ کره جنوبی مخصوص جداسازی بخار از مایع در خطوط بخار  می باشد.  این سپریتورها تضمین می‌کند که افت فشاری در خط لوله وجود ندارد و همچنین طوری طراحی شده است که عملیات جداسازی آب حتی زمانی که دبی بخار متغیر است هم انجام ‌شود. همچنین این مدل از سپریتورهای سامیانگ ، قابلیت نصب در خطوط هوا را نیز دارا می باشد.

ویژگی ها :

  • از تجهیزات محافظت می‌کند و با جلوگیری از آسیب‌هایی که ضربه قوچ به سیستم‌های بخار می‌زند، باعث طول عمر سیستم می‌شود
  • ساختار سپرتور به نحوی است که تمامی کندانس از بخار جدا شده و کندانس در خروجی سپرتور جمع می‌گردد.
  • تقریباً هیچ افت فشاری در لوله‌ها ایجاد نمی کند
  • تغییرات دبی بخار در دقت عملکرد سپریتور تاثیری ندارد

سپریتورهای YSS-100 ساخت سامیانگ  کره جنوبی از نوع فلنچی بوده و در سایزهای 1/2 الی 8 اینچ قابل ارائه میباشد.

جهت مشاهده مشخصات فنی سپریتور YSS-100 سامیانگ کره جنوبی ، کاتالوگ را دانلود فرمایید.

پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر در این موضوع ، فیلم های آموزشی موتورخانه بخار ساخت شرکت فارس بخاران را ملاحظه فرمایید.